C3 Crew Portal i forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Portal & Forum studenata poslovne informatike
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa muskarcima

Ići dole 
+2
invisible
matador
6 posters
AutorPoruka
matador
Moderator
Moderator
matador


Broj poruka : 17
Godina : 36
Mesto stanovanja : Novi Sad
Cime se bavite : studiranje a u pauzi kradem Bogu dane
Datum upisa : 17.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime17th Januar 2007, 01:00

sunny Zasto muskarci za najbolji provod vezuju najcesce pijanstvo?
Tipa "tad je bilo extra i bas sam se ubio od alkohola"
Pa cice sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
invisible
Administrator
Administrator
invisible


Ženski
Broj poruka : 289
Godina : 36
Mesto stanovanja : space...
Datum upisa : 14.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime17th Januar 2007, 01:15

Pa...zato što su oni jednostavno...muškarci...i većina njih neshvata svrhu izlaska ako se napije jer, pa Bože onda su mogli sedeti kod kuće, a ovako su se odvalili od života misle da su face u društvu i još + ako nadju neku devojku koja je takođe pijana i lako dostupna pa još uspeju da je iskoriste...e onda su uboli premiju Smile No c c c ...Strašno... pale


Poslednji izmenio dana 17th Januar 2007, 12:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://c3crew.forumsr.com
matador
Moderator
Moderator
matador


Broj poruka : 17
Godina : 36
Mesto stanovanja : Novi Sad
Cime se bavite : studiranje a u pauzi kradem Bogu dane
Datum upisa : 17.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime17th Januar 2007, 01:34

Tako je dorothy.
Misleci da su face sebi unistavaju zivot.
Momci mozda bi i vi trebali da posetite malo zenske strane i kutkove, jer cete ipak nesto nauciti.
NPR: Pre ce jednu devojku privuci ozbiljan ali opet duhovit muskarac i obrazovan, a ne tip koji ce umesto lepo otkucanog sms poslati bljuvotinju od pravopisa; umesto na veceru odvesti u sumarak; umesto da joj pokloni buket ruza, on uzbere iz komsijskog vrta i pritom taj vrt unisti; umesto da zna da saslusa, postavi se kao tipicna muskarcina cija je navodna poslednja..... Da ne nabrajam znate i sami....
Momci definitivno razmislite ovome.
A vi devojke zapitajte se sta treba da vas privuce ka muskarcu: to sto je faca u drustvu ili ono sto krije u sebi?
Moramo priznati da su sve te face u sustini prolazne, oni pravi ostaju i cekaju bas vas.
Razmislite....
Nazad na vrh Ići dole
invisible
Administrator
Administrator
invisible


Ženski
Broj poruka : 289
Godina : 36
Mesto stanovanja : space...
Datum upisa : 14.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime17th Januar 2007, 23:04

Meni se čini da oni više razmišljaju... nego mozgom Smile pa zato i neshvataju neke stvari... A odgovor na pitanje? Pa definitivno je presudno to sto On krije u sebi... svaka normalna devojka to zna...(nadam se Smile )
Nazad na vrh Ići dole
https://c3crew.forumsr.com
Jana27
Moderator
Moderator
Jana27


Ženski
Broj poruka : 116
Godina : 36
Mesto stanovanja : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime18th Januar 2007, 19:54

matador ::
Tako je dorothy.
Misleci da su face sebi unistavaju zivot.
Momci mozda bi i vi trebali da posetite malo zenske strane i kutkove, jer cete ipak nesto nauciti.
NPR: Pre ce jednu devojku privuci ozbiljan ali opet duhovit muskarac i obrazovan, a ne tip koji ce umesto lepo otkucanog sms poslati bljuvotinju od pravopisa; umesto na veceru odvesti u sumarak; umesto da joj pokloni buket ruza, on uzbere iz komsijskog vrta i pritom taj vrt unisti; umesto da zna da saslusa, postavi se kao tipicna muskarcina cija je navodna poslednja..... Da ne nabrajam znate i sami....
Momci definitivno razmislite ovome.
A vi devojke zapitajte se sta treba da vas privuce ka muskarcu: to sto je faca u drustvu ili ono sto krije u sebi?
Moramo priznati da su sve te face u sustini prolazne, oni pravi ostaju i cekaju bas vas.
Razmislite....

Ovako, malo sam razmisljala... kada sam procitala ovo, a i posle veoma zanimljivog razgovora sa clanovima "C3 ekipe" danas... Ne znam... Muskarci jesu konji ponekad, pisu bljuvotine, govore bljuvotine, ali cinjenica je da bez njih ne mozemo... Kakvi god bili i kakvi god se predstavili mi uvek zavolimo neku "slatku budalu"... i cinjenica je da nam je takva sudbina...
Nazad na vrh Ići dole
invisible
Administrator
Administrator
invisible


Ženski
Broj poruka : 289
Godina : 36
Mesto stanovanja : space...
Datum upisa : 14.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime18th Januar 2007, 20:08

Eh te činjenice...Surova istina... ali šta da se radi, bez njih nemožemo koliko god oni bili "konji" ili "budale" ili.... I mi smo jednostavno takve da se uvek prilagodimo njihovom "epitetu" : queen jbg...
Nazad na vrh Ići dole
https://c3crew.forumsr.com
Smiley
Novajlija
Novajlija
Smiley


Muški
Broj poruka : 30
Godina : 40
Mesto stanovanja : Liman
Cime se bavite : Studiranjem
Datum upisa : 17.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime19th Januar 2007, 13:21

[b]Isto nam je ni mi bez vas ni vi bez nas,a sveko ima svojih mana i vrlina,pa se trba truditi da vise primecujes vrline.ja bar tako radim.
Nazad na vrh Ići dole
Jana27
Moderator
Moderator
Jana27


Ženski
Broj poruka : 116
Godina : 36
Mesto stanovanja : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime19th Januar 2007, 13:25

Ali ono, mane su ponekad i sladje... u sustini je to ono sto nas i privuce kod muskaraca!!!
Ma da je sve jednolicno bilo bi i dosadno...
Nazad na vrh Ići dole
Serbicon
Moderator
Moderator
Serbicon


Muški
Broj poruka : 136
Godina : 37
Mesto stanovanja : Нови Сад
Cime se bavite : студент
Datum upisa : 16.01.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime8th Mart 2007, 22:21

..


Poslednji izmenio Serbicon dana 12th Januar 2012, 19:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NoobHacker
Novajlija
Novajlija
NoobHacker


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 37
Mesto stanovanja : Kinta getoo ...
Cime se bavite : bem bogate babe ...
Datum upisa : 05.10.2007

Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime17th Oktobar 2007, 02:33

Yuyuyuyuyu stvarno ste hejterke ... Nemam Reci ... Sto bi moj drugar Hekel Boris rekao " Bolje kurcem . nego prstom " Smile xaxaxaxaxaxaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
http://cvile.getgoo.net
Sponsored content





Problem sa muskarcima Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa muskarcima   Problem sa muskarcima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa muskarcima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
C3 Crew Portal i forum :: LIFESTYLE :: Sex & love :: Ženski kutak-
Skoči na: