C3 Crew Portal i forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Portal & Forum studenata poslovne informatike
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najoriginalniji prilazak devojci

Ići dole 
+3
Smiley
M@RCHELLO
invisible
7 posters
AutorPoruka
invisible
Administrator
Administrator
invisible


Ženski
Broj poruka : 289
Godina : 36
Mesto stanovanja : space...
Datum upisa : 14.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime16th Januar 2007, 23:54

Koji je najoriginalniji prilazak devojci koji ste uradili, čuli za njega ili videli na filmu na primer?
Nazad na vrh Ići dole
https://c3crew.forumsr.com
M@RCHELLO
Administrator
Administrator
M@RCHELLO


Muški
Broj poruka : 201
Godina : 37
Mesto stanovanja : Odzaci / Grbavica
Datum upisa : 15.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime18th Januar 2007, 23:35

dorothy ::
Koji je najoriginalniji prilazak devojci koji ste uradili, čuli za njega ili videli na filmu na primer?


Ne prilazim ja devojci, one prilaze meni.....haha..nemam pojma..stvarno....nekih prilaza se ni ne secam...mada uvek se prvo upoznam sa devojkom, pa ako skontam da je devojka pametna onda krenem sa nekim spikama....ovako ODMAH-njet....jednostavno nisam taj tip..Ne volim da se muvam sa devojkama na vece..to mi je glupo...jako
Nazad na vrh Ići dole
http://www.city4angels.com
Smiley
Novajlija
Novajlija
Smiley


Muški
Broj poruka : 30
Godina : 40
Mesto stanovanja : Liman
Cime se bavite : Studiranjem
Datum upisa : 17.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime19th Januar 2007, 12:58

[u] Zavisno od devojke.Moras prvo da je provalis kakva je,mislim ono,na koju foru da joj pridjes,tj. sta mislis da bi se njoj svidelo.Meni je prosla fora tipa "tebi je veceras tako tesko prici,pa sam dosao da pozajmim malo hrabrosti od tebe : ) " Tako nesto,a moze i fora pridjes joj sa jedne strane gledas je u lice konkretno,pa odessa njene druge strani i uradis isto.onda kazes : "Ne obracaj paznju na mene,samo proveravam da li si i sa jedne i sa druge strane podjednako lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Smiley
Novajlija
Novajlija
Smiley


Muški
Broj poruka : 30
Godina : 40
Mesto stanovanja : Liman
Cime se bavite : Studiranjem
Datum upisa : 17.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime19th Januar 2007, 13:01

[u]Mada,u zadnje vreme nisam prilazio devojkama,a da ih ne poznajem od ranije.A tu ne prolaze malopre pomenute price,jer ipak se bar malo poznajete i neces joj pricati bilo sta.
Nazad na vrh Ići dole
protuva
Novajlija
Novajlija
protuva


Muški
Broj poruka : 65
Godina : 36
Mesto stanovanja : Geto Bagljaš Zrenjanin
Cime se bavite : kradem
Datum upisa : 17.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime19th Januar 2007, 13:15

daj mi 10 dindzi.......
Nazad na vrh Ići dole
Jana27
Moderator
Moderator
Jana27


Ženski
Broj poruka : 116
Godina : 36
Mesto stanovanja : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime19th Januar 2007, 13:28

Smiley23 ::
[u] Zavisno od devojke.Moras prvo da je provalis kakva je,mislim ono,na koju foru da joj pridjes,tj. sta mislis da bi se njoj svidelo.Meni je prosla fora tipa "tebi je veceras tako tesko prici,pa sam dosao da pozajmim malo hrabrosti od tebe : ) " Tako nesto,a moze i fora pridjes joj sa jedne strane gledas je u lice konkretno,pa odessa njene druge strani i uradis isto.onda kazes : "Ne obracaj paznju na mene,samo proveravam da li si i sa jedne i sa druge strane podjednako lepa.

Ja bi pala na ovu foru... jako dobro, davno nisam cula tako nesto originalno... Svaka cast!!!
Nazad na vrh Ići dole
Serbicon
Moderator
Moderator
Serbicon


Muški
Broj poruka : 136
Godina : 37
Mesto stanovanja : Нови Сад
Cime se bavite : студент
Datum upisa : 16.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime20th Januar 2007, 00:07

Rolling Eyes


Poslednji izmenio Serbicon dana 24th Juni 2009, 12:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
M@RCHELLO
Administrator
Administrator
M@RCHELLO


Muški
Broj poruka : 201
Godina : 37
Mesto stanovanja : Odzaci / Grbavica
Datum upisa : 15.01.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime20th Januar 2007, 00:56

Jana27 ::
Smiley23 ::
[u] Zavisno od devojke.Moras prvo da je provalis kakva je,mislim ono,na koju foru da joj pridjes,tj. sta mislis da bi se njoj svidelo.Meni je prosla fora tipa "tebi je veceras tako tesko prici,pa sam dosao da pozajmim malo hrabrosti od tebe : ) " Tako nesto,a moze i fora pridjes joj sa jedne strane gledas je u lice konkretno,pa odessa njene druge strani i uradis isto.onda kazes : "Ne obracaj paznju na mene,samo proveravam da li si i sa jedne i sa druge strane podjednako lepa.

Ja bi pala na ovu foru... jako dobro, davno nisam cula tako nesto originalno... Svaka cast!!!

Ti bi pala na bilo koju foru.....xaxa in love
Nazad na vrh Ići dole
http://www.city4angels.com
blow_my_whistle
Novajlija
Novajlija
blow_my_whistle


Muški
Broj poruka : 2
Godina : 36
Mesto stanovanja : SIRIG CITY
Datum upisa : 05.03.2007

Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime6th Mart 2007, 00:00

Najbitnije je imati hrabrosti,a ostalo je lako... Priđesh joj, bacish neku dugachku spiku i taman kad se smori...bum!! Odvedesh je na neko izolovano mesto (soba/auto/klupa u parku...) i tvoja je! Ipak su to zhenske,s njima je lako..... yugo32
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fcbarcelona.com
Sponsored content





Najoriginalniji prilazak devojci Empty
PočaljiNaslov: Re: Najoriginalniji prilazak devojci   Najoriginalniji prilazak devojci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najoriginalniji prilazak devojci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
C3 Crew Portal i forum :: LIFESTYLE :: Sex & love :: Muški kutak-
Skoči na: